İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

Broşür.pdf

Hizmet broşürümüze ulaşmak için tıklayınız.

E-Posta Aboneliği

My Quick Shipper'ın kampanya ve hizmetlerine abone olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz.

YORUMLAR

Global Express

Kapıdan, kapıya, dünyanın 200’den fazla ülkesine en hızlı şekilde teslim hizmetimizdir. Avrupa’da 700’den fazla yerleşim merkezine 24 saatte teslimat yapıyoruz. Amerika varış noktalarında ise, 2-3 günlük ortalama transit süreleri ile teslimat yapmaktayız. Hizmet ağı olarak dünyanın en gelişmiş 4 küresel markası ile çalışmaktayız. Varış ülkelerine göre, transit süre ve gümrük performansı açısından en başarılı şirketi seçiyor ve müşterilerimize o şirketin hizmet ağı içerisinde taşıma yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz hem güvenli hem hızlı hem de sorunsuz uluslararası teslimat deneyimini yaşıyor. Amerika, Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu ülkelerinde, e-ticaret göndericilerinin Amazon FBA, FBM ve tüm Pazar yerlerine gönderilerini en sorunsuz şekilde teslim etmekteyiz.

ECONOMY EXPRESS

Economy Express hizmetimiz, özel anlaşma ile hizmet verdiğimiz ülkelerde, 3-5 günlük transit sürelerle kapıdan kapıya teslim hizmetimizdir. Hizmetimiz karşı ülkelerde gümrük çekimi ve teslimatın yapılması için özel anlaşmalar yaptığımız hizmet ortakları ile sağlanmaktadır. Economy Express hizmetimizi, özellikle, maliyetlerini daha uygun hale getirmeyi hedefleyen uluslararası e-ticaret şirketleri (B2C) ile 3 – 5 günlük transit süresinin kendisi için uygun olan ve daha düşük maliyetle güvenilir teslimat yaptırmak isteyen B2B (işten işe) müşterilerimiz tercih etmektedir.

Uçak Kargo

QuickShipper Air Express hizmetimiz, yurtdışı uçak kargo göndericilerinin en çok kullandığı Türkiye’den dünyanın her noktasına en hızlı teslimat yapmak üzerine kurulmuş bir hizmet şeklidir. QuickShipper kurye’leri gönderilerinizi , gün içerisinde o bölge için belirlenen en son toplama saatinden önce adresinizden teslim alır, ve operasyon ekibimiz gönderinize ait barkod’lu etiketi ve diğer dökümanları hazırladıktan sonra ilk uçuş ile yurt dışına gönderir.

YUKARI